Archiwum ofert pracy ZUT

Biuro Promocji ZUT poszukuje pracownika 01.03.2017 12:56

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za działania promocyjne wśród grupy maturzystów oraz potencjalnych kandydatów na studia  podczas spotkań w szkołach, wyjazdów targowych oraz innych wydarzeń promujących uczelnię.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ukończone studia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie lub Politechnice Szczecińskiej lub Akademii Rolniczej w Szczecnie).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Znajomość programów graficznych typu: CorelDraw, Photoshop, Adobe Ilustrator lub innych umożliwiająca dokonywanie zmian w plikach graficznych.
  • Znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja podczas spotkań z obcokrajowcami) dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego.
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Komunikatywność i dyspozycyjność (liczne wyjazdy służbowe)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenie kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres pr@zut.edu.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922, z póź. zm.)"