Oferty pracy ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: PSYCHOLOG 15.10.2021 15:01

w ramach projektu:

„Niwelowanie barier w dostępie do edukacji – dostosowani bez zarZUTów”, na podstawie umowy nr POWR.03.05.00-00-A050/19-00 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Biuro wsparcia Osób z Niepełnosprawnością

ul. Jagiellońska 20-21, 70-363 Szczecin.

OPIS STANOWISKA:

  • organizowanie i prowadzenie spotkań w ramach wsparcia psychologicznego dla studentów, doktorantów i pracowników ZUT z niepełnosprawnością lub szczególnymi potrzebami,
  • opracowanie systemu wsparcia pozwalającego na wprowadzenie rozwiązań i procedur postępowania w sytuacjach kryzysowych,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu wsparcia psychologicznego i komunikacji interpersonalnej dla kadry dydaktycznej i studentów,
  • inicjowanie działań o charakterze profilaktycznym w obszarze wsparcia psychologicznego w Uczelni.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe psychologiczne,
  • staż pracy: minimum 5 lat doświadczenia w realizacji poradnictwa psychologicznego,
  •  dodatkowe kwalifikacje w postaci ukończonych kursów i szkoleń dot. dodatkowych form wsparcia psychologicznego,
  • znajomości technik wsparcia w oparciu o psychoterapię systemową indywidualną,
  • umiejętność przeprowadzania procesu interwencji kryzysowej,
  • znajomość specyfiki środowiska i uwarunkowań problemowych w zakresie prowadzenia wsparcia w środowisku osób  z niepełnosprawnością,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia terapii wśród studentów i doktorantów z niepełnosprawnością,
  • zdolności organizacyjne w zakresie planowania procesu wsparcia psychologicznego,
  • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,
  • mile widziane będzie posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

OFERUJEMY

  • umowę pracę w wymiarze 1/2 etatu, na czas określony,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • biuro w centrum Szczecina z łatwym dojazdem, bezpłatne miejsce parkingowe.

WYMAGANE DOKUMENTY:

TERMIN I FORMA SKŁADANIA OFERT:

Oferty prosimy przesłać do dnia 22.10.2021 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko psychologa”).

Aplikacje, które wpłyną po ww. terminie, przekazane w inny sposób niż za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz aplikacje niekompletne nie będą rozpatrywane.

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi: 28 października 2021 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020