Archiwum ofert pracy ZUT

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi poszukuje osoby do prowadzenia zajęć edukacji ekologicznej na stanowisku referenta 11.12.2009 14:37

Rozpoczęcie pracy: styczeń/luty 2010 r.

Umiejętności obligatoryjne:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku Ochrona Środowiska lub pokrewne
  • Wykształcenie pedagogiczne lub ukończony kurs pedagogiczny
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Znajomość języka angielskiego
  • Obsługa komputera, w tym pakietu MS Office

Umiejętności dodatkowe:

  • Znajomość zagadnień związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii
  • Znajomość programów zajęć szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z młodzieżą
  • Samodzielność i kreatywność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Prawo jazdy

Podstawowe obowiązki:

  • Przygotowywanie programu oraz prowadzenie zajęć edukacji ekologicznej w Ośrodku oraz w szkołach.
  • Kontakt z nauczycielami, opiekunami grup
  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie zajęć edukacji ekologicznej
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań z przeprowadzonych zajęć
  • Opieka nad stroną internetową w zakresie edukacji ekologicznej
  • Realizacja innych spraw organizacyjnych Ośrodka

Oferujemy:

  • Stanowisko: Referent ds. edukacji ekologicznej
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w młodym zespole, bardzo dobrą atmosferę pracy

CV z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego prosimy przesyłać do dnia 10 stycznia na adres mailowy: ostoja@zut.edu.pl
Więcej informacji pod numerem telefonu 091 483 54 50.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi
telefon: 091 483 54 50
e-mail: ostoja@zut.edu.pl
www: oze.szczecin.pl