Archiwum ofert pracy ZUT

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi poszukuje osoby do pracy na stanowisku dozorcy 16.06.2010 08:50

Rozpoczęcie pracy: czerwiec  2010 r.

Wymagania obligatoryjne:
wykształcenie min. podstawowe

doświadczenie zawodowe

wysoka kultura osobista

umiejętność pracy w zespole

niekonfliktowe usposobienie

kandydat zobowiązany jest przedstawić zaświadczenie o niekaralności

Podstawowe obowiązki:
Dozór obiektów Ośrodka w Ostoi

Oferujemy:
Stanowisko: dozorca
Umowę o pracę
Wymiar 1 etatu (do ustalenia)

CV z dokładnym opisem doświadczenia oraz podanie o przyjęcie do pracy prosimy przesyłać do 22 czerwca 2010 r. na adres mailowy: magdalena.klera@zut.edu.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu 091 483 54 50.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi

telefon: 091 483 54 50
e-mail: magdalena.klera@zut.edu.pl,

www.oze.szczecin.pl