Archiwum ofert pracy ZUT

Dziekanat WTIICH poszukuje pracownika do pracy w dziekanacie 13.08.2012 13:33

DZIEKANAT

WYDZIAŁU TECHNOLOGII i INŻYNIERII CHEMICZNEJ

Zachodniopomorskiego Uniwersytetu  Technologicznego w Szczecinie

poszukuje pracownika do pracy w dziekanacie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość internetu oraz obsługi baz danych
  • bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft Office
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy administracyjno – biurowej
  • umiejętności pracy zespołowej oraz organizacji czasu pracy
  • samodzielność w realizacji zadań
  • rzetelność, dokładność, terminowość
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność

Zadania:

  • prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów
  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa studentów
  • przygotowanie korespondencji
  • profesjonalna obsługa programu STUDENT
  • monitorowanie i znajomość przepisów wewnętrznych ZUT ( Regulamin studiów i inne przepisy związane z przebiegiem studiów)

Podanie + CV należy składać:

w Dziekanacie Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej

Al. Piastów 42, pok. 4, NOWA CHEMIA

Termin składania podań upływa w dniu 24  sierpnia 2012 roku

Osoby wstępnie zakwalifikowane będą zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w dniu 28.08.2012 r.