Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zatrudni pomocniczego pracownika obsługi 11.02.2019 09:42

Wymagania:

  1. Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność;
  2. Rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  3. Umiejętność pracy w zespole;
  4. Samodyscypliny
  5. Umiejętność obsługi maszyn czyszczących i froterek będzie dodatkowym atutem.

Zadania:

  1. Utrzymanie czystości w przydzielonych pomieszczeniach,
  2. Mycie okien,
  3. Przygotowanie pomieszczeń do wszelkiego rodzaju uroczystości,
  4. Obsługa maszyn czyszczących, froterek.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie;
  2. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
  3. Prace w godzinach popołudniowych w nie pełnym i pełnym wymiarze czasu pracy.

Kandydaci powinni złożyć następujące dokumenty:

  1. Kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie  (format:  doc, rozmiar:  32 kB)
  2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)   (format:  docx, rozmiar:  15,05 kB)

Komplet dokumentów należy złożyć lub przesłać na adres:

70-310 Szczecin al. Piastów 17

tel. 887-870-628

lub mailowo na adres: ekandyba@zut.edu.pl

Termin składania dokumentów do 28.02.2019 r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.