Oferty pracy ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: TECHNIK 06.10.2020 10:48

MIEJSCE PRACY: Sekcja Informatyczna w Dziekanacie Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa oprogramowania oraz sprzętu elektronicznego
  • modernizacja i naprawy komputerów
  • zdalna pomoc techniczno-informatyczna dla pracowników i studentów
  • priorytetowe rozwiazywanie problemów w czasie trwania wykładów, konferencji, spotkań w salach wyposażonych w sprzęt audiowizualny
  • wspieranie podjednostek Wydziału w sprawach instalacji, konfiguracji i usuwania awarii sprzętu komputerowego oraz instalacji oprogramowania
  • obsługa elektronicznego systemu wejść/wyjść w budynku
  • zamieszczanie komunikatów i bieżąca obsługa strony internetowej
  • wspieranie pracowników w przygotowaniu specyfikacji do zakupów sprzętu informatycznego i oprogramowania
  • pomoc w edycji/tworzeniu dokumentów/prezentacji/komunikatów i dostosowaniu ich do wymogów WCAG

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne (min. 2 lata stażu pracy) lub wyższe
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • znajomość sprzętu komputerowego w zakresie:

         systemów operacyjnych rodziny Windows,

         usług sieciowych LAN (instalacje sieciowe)
         pakietu biurowego MS Office

  • systemów operacyjnych rodziny Windows
  • usług sieciowych LAN (instalacje sieciowe)
  • pakietu biurowego MS Office
  • doświadczenie w składaniu/naprawie komputerów
  • podstawowa znajomość HTML/Wordpress
  • dobra organizacja i zdolność analitycznego myślenia
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

WYMAGANE DOKUMENTY:

Oferty prosimy przesłać do dnia 20.10.2020 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko technika”) lub w formie papierowej z dopiskiem „nabór na stanowisko technika” na adres:

Dział Kadr

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

al. Piastów 17, (pok. 205, 206)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 22.10.2020 r.

 Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.