Oferty pracy ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: STARSZY PORTIER 07.03.2022 10:53

MIEJSCE PRACY: Akademicki Ośrodek Jeździecki

OPIS STANOWISKA

  • wyrzucanie obornika,
  • codzienne czyszczenie żłobów i poideł,
  • utrzymanie czystości w stajni,
  • przygotowanie posiłków i karmienie koni,
  • wyprowadzanie/ sprowadzanie koni z padoków i karuzeli,
  • sprowadzanie koni na jazdy konne (pomoc instruktorom),
  • dbanie o czystość na terenie AOJ,
  • wyrównywanie terenu padoków oraz ujeżdżalni,
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny ogrodzeń padoków i ujeżdżalni, w tym pastucha elektrycznego,
  • dozorowanie terenu AOJ,
  • pomoc przy imprezach okolicznościowych i zawodach,
  • inne prace zlecone przez Kierownika Ośrodka.

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • doświadczenie zawodowe w pracy ze zwierzętami gospodarskimi (wskazane doświadczenie w pracy z końmi), potwierdzone odpowiednimi referencjami.

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 22.03.2022 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „ nabór na starszego portiera AOJ”) lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na starszego portiera AOJ” na adres:

Dział Kadr

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

al. Piastów 19 (pok. 59)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 25.03.2022 r. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.