Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: starszy portier / recepcjonista 17.06.2020 13:01

MIEJSCE PRACY: Hotele Asystenckie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA:

  • pełnienie wyznaczonego dyżuru na portierni hotelu,
  • nadzór i zabezpieczenie mienia Hoteli Asystenckich,
  • sporządzanie raportów służbowych wraz z adnotacją o zaistniałych incydentach,
  • przyjmowanie i wydawanie korespondencji,
  • kontrolowanie przychodzącej poczty i dokonywanie zwrotów,
  • zgłaszanie awarii do usunięcia służbom technicznym podczas nieobecności administracji,
  • interweniowanie w przypadku zakłócania porządku w Hotelu Asystenckim.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • staż pracy co najmniej 4 lata,
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • umiejętność pracy z komputerem,
  • bardzo dobra organizacja i umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, a zarazem samodzielność.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 22.06.2020 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko starszego portiera/recepcjonisty w Hotelach Asystenckich) lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na stanowisko starszego portiera/recepcjonistę” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (pok. 205, 206)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 26.06.2020 r. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.