Oferty pracy ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTY 29.01.2021 14:15

Miejsce pracy: Biuro Promocji Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (Szczecin, ul. Jagiellońska 20-21)

Zakres obowiązków:

  • promocja oferty edukacyjnej ZUT wśród uczniów szkół średnich w Szczecinie i województwie w tym: udział w targach edukacyjnych, spotkaniach z maturzystami w celu przedstawienia pełnej oferty studiów,
  • spotkania z nauczycielami i dyrektorami szkół w Szczecinie województwie zachodniopomorskim (kontakt bezpośredni, organizacja stoiska wystawienniczego wraz z materiałami promocyjno - informacyjnymi, w tym rozkładanie i składanie ścianek wystawienniczych i innych elementów stanowiących wyposażenie stoiska);
  • promocja i przestawianie oferty ZUT dyrektorom i doradcom zawodowym w szkołach na terenie Polski
  • współudział w promocji zagranicznej (kontakt z firmami rekrutującymi uczniów zagranicznych);
  • nadzór nad materiałami promocyjnymi (gospodarka magazynowa - prowadzenie pełnej dokumentacji);
  • obsługa administracyjna (kontakt z kancelarią, kwesturą w celu prawidłowego obiegu dokumentów)
  • współudział w prowadzeniu mediów społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram);
  • administrowanie strony internetowej bpz.ut.edu.pl, 1cel.zut.edu.pl.

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność łatwość nawiązywania relacji,
  • umiejętność prowadzenia wystąpień publicznych,
  • umiejętność redagowania tekstów promocyjnych,
  • obsługa urządzeń biurowych i audiowizualnych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B (częste wyjazdy służbowe),
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na stanowiskach targowych (przenoszenie materiałów promocyjnych i informatorów, długie stanie przy obsłudze stoiska itp.),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (swobodna rozmowa z obcokrajowcami w zakresie oferty edukacyjnej ZUT),
  • znajomość obsługi CMS Typo3, CMS Word Press,
  • znajomość obsługi mediów społecznościowych typu: Facebook, YouTube, Instagram,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (kilkudniowych).

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • umowa okresowa na czas zastępstwa,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

Oferty prosimy przesłać do dnia 12.02.2021 r. drogą e-mailową na adres:

kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko specjalisty (Biuro Promocji)” lub w formie papierowej z dopiskiem „nabór na stanowisko specjalisty (Biuro Promocji)” na adres:

Dział Kadr

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

al. Piastów 19 (pok. 3,4 budynek WIMiM)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 18.02.2021 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.