Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTY (pracownik administracyjny) (zatrudnienie i finansowanie etatu w ramach projektu) 04.05.2020 09:21

Miejsce pracy: Symulatorium Dostępności w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie (Szczecin, al. Piastów 48)

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna Symulatorium Dostępności,
  • ścisła współpraca z koordynatorem ds. projektowania uniwersalnego,
  • obsługa i wsparcie zajęć dydaktycznych prowadzonych w Symulatorium Dostępności,
  • obsługa i organizacja zajęć z projektowania uniwersalnego,
  • stałe podnoszenie kompetencji z zakresu projektowania uniwersalnego,
  • realizacja szkoleń dla pracowników ZUT z zakresu niepełnosprawności oraz elementów projektowania uniwersalnego,
  • prowadzenie strony internetowej Symulatorium Dostępności,
  • działania związane z zamówieniami publicznymi,
  • poszukiwanie źródeł finansowania działań związanych z wdrażaniem elementów projektowania uniwersalnego do programów kształcenia ZUT,
  • poszukiwanie źródeł finansowania badań naukowych w zakresie projektowania uniwersalnego, udział w opracowywaniu wniosków i realizacji projektów z tego zakresu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • wiedza, umiejętności i doświadczenie w zakresie projektowania architektury wnętrz (uprawnienia budowlane architektoniczne będą dodatkowym atutem),
  • co najmniej 3 letni staż pracy (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na uczelni wyższej)
  • umiejętności interpersonalne, rzetelność, systematyczność,
  • znajomość obsługi programów komputerowych tj. pakietu Microsoft Office (Word, Excel) oraz obsługi sprzętu biurowego.

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

Oferty prosimy przesłać do dnia 10.05.2020 r. drogą e-mailową na adres:  kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko specjalisty w Symulatorium Dostępności”  lub w formie papierowej z dopiskiem „nabór na stanowisko specjalisty w Symulatorium Dostępności”  na adres:

Dział Kadr
al. Piastów 17, (pok. 205, 206)
70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 13.05.2020 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.