Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko samodzielnego referenta 03.09.2020 14:52

MIEJSCE PRACY: Dziekanat Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA

  • prowadzenie dokumentacji związanej z tokiem studiów i obsługa administracyjna studentów
  • wystawianie dyplomów ukończenia studiów oraz rozliczanie absolwentów
  • ewidencja należności z tytułu opłat wynikających z toku studiów
  • prowadzenia bieżącej korespondencji dotyczącej spraw studenckich
  • obsługa administracyjna prodziekana ds. kształcenia
  • sporządzanie i gromadzenie sprawozdań
  • archiwizacja dokumentów wytworzonych w dziekanacie
  • prowadzenie gospodarki drukami ścisłego zarachowania
  • wykonywanie czynności windykacyjnych zgodnie z instrukcją windykacji wierzytelności w ZUT w Szczecinie
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • znajomość systemu Dziekanat XP – będzie dodatkowym atutem
  • skrupulatność, zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywaniu zadań
  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów
  • umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 11.09.2020 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na samodzielnego referenta” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na samodzielnego referenta” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (pok. 205, 206)

 70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 18.09.2020 r. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie
z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.