Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko referenta 16.12.2019 12:20

MIEJSCE PRACY: Dom Studencki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA:

  • kwaterowanie i wykwaterowanie studentów,
  • wydawanie studentom przy zakwaterowaniu należnych środków i rozliczanie przy ich wykwaterowaniu,
  • sprawdzanie urządzeń i stanu wyposażenia w pomieszczeniach ogólnego użytku,
  • współpraca z Radą Mieszkańców DS.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość  języka angielskiego w mowie i piśmie co najmniej w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy z komputerem a w szczególności znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Excel, Word.

OFERUJEMY:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

  • CV,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, nabyte kwalifikacje, doświadczenie zawodowe itp. (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w załączeniu,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych w załączeniu.

Dokumenty proszę składać w zaklejonej kopercie z dopiskiem ,,nabór na referenta” w terminie do dnia 31 grudnia 2019 r. na adres: Dział Kadr, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, al. Piastów 17, 70-310 Szczecin lub osobiście Rektorat ZUT pokój 205 i 206, al. Piastów 17, Szczecin.

Informujemy, iż kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.