Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko REFERENTA 09.11.2020 11:03

MIEJSCE PRACY: Kwestura/Dział Finansowy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA

  • wprowadzanie płatności do systemu księgowego
  • sporządzanie przelewów bankowych
  • terminowa realizacja przelewów bankowych
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • wykonywanie płatności walutowych
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • znajomość systemów bankowych będzie dodatkowym atutem
  • skrupulatność, zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywaniu zadań
  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów
  • umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 17.11.2020 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referenta” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na referenta” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (pok. 205, 206)

 70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 24.11.2020 r. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie
z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.