Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: REFERENT 16.06.2021 11:20

MIEJSCE PRACY: Dział Ewidencji Majątkowej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA

  • dekretowanie dokumentów księgowych związanych z zakupem środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych i inwestycji budowlanych,
  • naliczanie odpisów amortyzacyjnych,
  • wystawianie dowodów OT,
  • prowadzenie ewidencji magazynowej,
  • bieżące uzgadnianie kont księgowych,
  • prowadzenie rejestrów VAT zakupu, sprzedaży,
  • przygotowywanie danych do analiz i sprawozdań finansowych.

WYMAGANIA :

  • wykształcenie wyższe lub średnie (mile widziana specjalność: rachunkowość),
  • znajomość obsługi komputera, pakiet Microsoft Office,
  • doświadczenie zawodowe w księgowości minimum 2 lata,
  • znajomość przepisów księgowych i podatkowych w zakresie środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych,
  • znajomość przepisów w zakresie podatku VAT,
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • staranność, zaangażowanie, terminowość i samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 25.06.2021 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referentalub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na referenta” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 3, 4 budynek WIMiM)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 05.07.2021 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.