Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: REFERENT/ SAMODZIELNY REFERENT – umowa na czas zastępstwa 11.01.2021 12:37

MIEJSCE PRACY: Dział Administracyjno-Gospodarczy

OPIS STANOWISKA

  • prowadzenie spraw związanych z nieruchomościami Uczelni (aktualizacja Ksiąg Wieczystych, rejestr posiadanych nieruchomości),
  • prowadzenie bazy obiektów Uczelni, w tym weryfikacja stanu prawnego i faktycznego posiadanych nieruchomości,
  • przygotowanie przeprowadzenie procedury ustanowienia służebności przesyłu na nieruchomościach Uczelni,
  • przygotowywanie dokumentacji oraz przeprowadzanie procedury związanej ze sprzedażą nieruchomości Uczelni oraz zawieraniem umów na sprzedaż nieruchomości Uczelni;
  • przygotowywanie Zleceń na wycenę nieruchomości Uczelni przeznaczonych na sprzedaż bądź do najmu/dzierżawy,
  • zlecanie ogłoszeń w prasie lokalnej i krajowej dotyczące sprzedaży lub najmu/dzierżawy nieruchomości Uczelni,
  • wystawianie faktur za sprzedaż nieruchomości,
  • prowadzenie bazy z informacjami dotyczącymi planów zagospodarowania przestrzennego nieruchomości Uczelni,
  • nadzór nad sprawami związanymi z najmem i dzierżawą nieruchomości Uczelni,
  • przygotowywanie materiałów do sprawozdawczości rocznej,
  • przygotowywanie materiałów do budżetu dla jednostek Uczelni,

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe (preferowane związane z gospodarką nieruchomościami),
  • dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office w szczególności Excel-a, znajomość zagadnień związanych z gospodarką nieruchomościami,
  • znajomość ustawy PZP.

WYMAGANIA DODATKOWE

  • znajomość programów księgowo – finansowych,
  • doświadczenie zawodowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość Ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 22.01.2021 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referenta/samodzielnego referenta” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na referenta/samodzielnego referenta” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 3 i 4 WIMiM)

 70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 01.02.2021 r. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.