Oferty pracy ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: POMOCNICZY PRACOWNIK OBSŁUGI 30.04.2021 12:03

MIEJSCE PRACY: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

OPIS STANOWISKA

  • utrzymywanie czystości w przydzielonym terenie;
  • mycie okien;
  • przygotowywanie pomieszczeń uroczystości;
  • obsługa maszyn czyszczących, froterek.

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 14.05.2021 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na pomocniczego pracownika obsługi” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na pomocniczego pracownika obsługi” na adres:

Dział Kadr

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

al. Piastów 19, (pok. 3, 4 budynek WIMiM)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 19.05.2021 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.