Oferty pracy ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: KONSERWATOR – 2 osoby 30.01.2020 12:31

MIEJSCE PRACY: Hotele Asystenckie, Osiedle Studenckie

OPIS STANOWISKA

  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych, dozór urządzeń elektrycznych
  • nadzór nad właściwą eksploatacją sieci i urządzeń elektrycznych
  • pomiary i kontrola stanu instalacji elektrycznych

WYMAGANIA

  • wykształcenie podstawowe oraz co najmniej 8-letni staż pracy
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z wykorzystaniem uprawnień elektryka
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznej
  • mile widziane inne uprawnienie

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

  • podanie z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w załączeniu,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych w załączeniu.

Oferty prosimy przesłać do dnia 21.02.2020 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na konserwatora” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na konserwatora” na adres:

Dział Kadr

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

al. Piastów 17, (pok. 205, 206)

 70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 27.02.2020 r. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.