Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: KONSERWATOR 23.05.2023 11:47

OPIS STANOWISKA

  • utrzymywanie instalacji centralnego ogrzewania , wodociągowych i kanalizacyjnych w należytym stanie i sprawności technicznej,
  • usuwanie drobnych awarii w  instalacjach centralnego ogrzewania, wodociągowych i
  • kanalizacyjnych, wymiana zużytej lub zniszczonej armatury sanitarnej,
  • kontrola węzłów cieplnych, kotłowni instalacji ciepłowniczych, wodociągowych i
  • kanalizacyjnych w celu utrzymania ich w należytej sprawności technicznej,
  • bieżące kontrole parametrów czynnika grzewczego w węzłach cieplnych, kotłowniach na instalacjach ciepłowniczych,
  • doraźne wykonywanie drobnych modernizacji instalacji ciepłowniczych,  wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • uzupełnianie sprężonego powietrza w naczyniach wzbiorczych,
  • uzupełnianie ubytków zładu w instalacjach c.o.,
  • regulacja parametrów pracy pomp obiegowych,
  • odpowietrzanie instalacji c.o.,
  • regulacja temperatury czynnika grzewczego w węzłach cieplnych, kotłowniach na instalacjach c.o.,
  • współudział w badaniach kotłów i zbiorników ciśnieniowych dokonywanych przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • wykonywanie  prac ślusarskich czy innych niezbędnych do zabezpieczenia prawidłowego  funkcjonowania instalacji energetycznych Uczelni  lub jej mienia  podczas awarii, do czasu przybycia firm specjalistycznych,
  • doraźne prowadzenie samochodu służbowego typu bus do 3,5 t, przewożenie osób, narzędzi w celu kontroli obiektów i instalacji energetycznych  będących własnością Uczelni (teren Szczecina lub ośrodki nadmorskie Dziwnów, Łukęcin) lub podczas interwencji związanych z usuwaniem awarii,
  • odpowiedzialność za prawidłową eksploatację samochodu służbowego typu bus.

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum zasadnicze techniczne,
  • staż pracy minimum 3 lata,
  • preferowane zawody: hydraulik, ślusarz, mechanik,
  • świadectwo kwalifikacyjne typu E, grupa 2,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wymagana praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego do 3,5 tony,
  • posiadanie badań psychologicznych i orzeczenia lekarskiego, które upoważniają do prowadzenia samochodu służbowego do 3,5 t ( lub brak przeciwwskazań do ich uzyskania)
  • predyspozycje do pracy na wysokości powyżej 3 m,

    • mile widziane
    • uprawnienia do spawania elektrycznego.

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

    • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną na okres zatrudnienia,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesyłać, do dnia  30.06.2023 r., drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule e-maila wpisując „nabór na konserwatora) lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na konserwatora ” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, pok. 225 C

 70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 15.07.2023 r

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.