Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: KONSERWATOR 21.02.2023 10:18

MIEJSCE PRACY Osiedle Studenckie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA

  • wykonywanie wszelkich prac konserwacyjnych, napraw oraz drobnych prac remontowych  w zakresie stolarki meblowej i ślusarki,
  • wykonywanie prac hydraulicznych oraz  prac na instalacji elektrycznej o napięciu nie wyższym niż 1 kV,
  • wykonywanie drobnych prac budowlanych,
  • bieżące usuwanie usterek zgłaszanych w zeszycie zgłoszeń przez użytkowników pomieszczeń oraz  potwierdzenie ich wykonania,
  • wykonywanie na polecenie przełożonego innych prac nie wymagających posiadania odrębnych kwalifikacji i uprawnień (np. usługi transportowe, malowanie),
  • w razie nieobecności pracownika zatrudnionego na stanowisku placowego utrzymanie terenów w czystości tj. odśnieżanie, koszenie trawy, oczyszczanie terenu z liści,
  • zakup potrzebnych materiałów do usunięcia usterki oraz rozliczenie ich przed przełożonym,
  • pomoc innym konserwatorom w razie konieczności przy wykonywaniu prac niezbędnych do zabezpieczenia prawidłowego funkcjonowania Domów Studenckich.

WYMAGANIA

  • wykształcenie na poziomie robotnika wykwalifikowanego,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • podstawowe umiejętności w zakresie prac budowlanych,
  • uczciwość, rzetelność, umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

    • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną na okres zatrudnienia,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich,

  • dostęp do platformy samodzielnej nauki języka angielskiego.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesyłać, do dnia 10.03.2023 r., drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule e-maila wpisując „nabór na konserwatora”) lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na konserwatora” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, pok. 225 C

 70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 15.03.2023 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.