Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: KONSERWATOR z uprawnieniami SEP do 1 kV (elektryk) 14.03.2022 10:46

OPIS STANOWISKA

  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych – dozór urządzeń elektrycznych,
  • nadzór nad właściwą eksploatacją sieci i urządzeń elektrycznych,
  • pomiary i kontrola stanu instalacji elektrycznych.

WYMAGANIA

  • wykształcenie na poziomie robotnika wykwalifikowanego w zawodzie elektryka oraz co najmniej 5-letni staż pracy,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z wykorzystaniem uprawnień elektryka,
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznej,
  • podstawowe umiejętności w zakresie prac budowlanych,
  • mile widziane inne uprawnienie,
  • uczciwość, rzetelność, umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesyłać, do dnia 31.03.2022 r., drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule e-maila wpisując „nabór na konserwatora”) lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na konserwatora” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 59)

 70-310 Szczecin

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.