Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: KONSERWATOR 15.09.2021 13:00

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie drobnych prac remontowych przydzielonych urządzeń,
  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu i przydzielone tereny zielone,
  • wykonywanie bieżących napraw urządzeń elektrycznych i sanitarnych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: podstawowe i staż pracy minimum 8 lat, zasadnicze zawodowe techniczne i staż pracy minimum 6 lat lub średnie techniczne i staż pracy co najmniej 2 lata,
  • uczciwość, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • sumienność, dokładność,
  • sprawność fizyczna,
  • uprawnienia SAP będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY:

Oferty prosimy przesłać drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko konserwator) lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na stanowisko konserwator” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 59 budynek WIMiM)

70-310 Szczecin

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.