Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: KONSERWATOR 16.09.2020 14:50

MIEJSCE PRACY: Dział Administracyjno-Gospodarczy

OPIS STANOWISKA:

  • utrzymywanie instalacji centralnego ogrzewania, wodociągowych i kanalizacyjnych w należytym stanie i sprawności technicznej,
  • usuwanie drobnych awarii w instalacjach centralnego ogrzewania, wodociągowych i kanalizacyjnych, wymiana zużytej lub zniszczonej armatury sanitarnej,
  • kontrola węzłów cieplnych, kotłowni instalacji ciepłowniczych, wodociągowych i kanalizacyjnych w celu utrzymania ich w należytej sprawności technicznej,
  • współudział w badaniach kotłów i zbiorników ciśnieniowych dokonywanych przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • wykonywanie prac ślusarskich lub innych niezbędnych do zabezpieczenia prawidłowego funkcjonowania instalacji energetycznych Uczelni lub jej mienia  podczas awarii, do czasu przybycia firm specjalistycznych,
  • doraźne prowadzenie samochodu służbowego typu bus do 3,5 t , przewożenie osób, narzędzi w celu kontroli obiektów i instalacji energetycznych  będących własnością Uczelni;
  • w razie  konieczności, wykonywanie pracy przy usuwaniu awarii w godzinach pozasłużbowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe techniczne i staż pracy minimum 6 lat lub średnie techniczne i staż pracy co najmniej 2 lata,
  • preferowanie zawody: hydraulik, ślusarz, mechanik,
  • świadectwo kwalifikacyjne typu E, grupa 2,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego do 3,5 tony (mile widziane posiadanie badań psychologicznych i orzeczenia lekarskiego, które upoważniają do prowadzenia samochodu służbowego do 3,5 t),
  • predyspozycje do pracy na wysokości powyżej 3 m.
  • bardzo dobra organizacja i umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy.
  • mile widziane: uprawnienia do spawania elektrycznego.<o:p></o:p>

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.<o:p></o:p>

WYMAGANE DOKUMENTY:

Oferty prosimy przesłać do dnia 30.09.2020 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko konserwator w Dziale Administracyjno-Gospodarczym”) lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na stanowisko konserwator w Dziale Administracyjno-Gospodarczym” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (pok. 205, 206)

 70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 05.10.2020 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.