Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko INSPEKTORA / SPECJALISTY DS. BHP 09.03.2020 13:23

Miejsce pracy: Inspektorat BHP Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (Szczecin, al. Piastów 48)

Zakres obowiązków zgodnie z:

  • art. 237 ustawy z 26 czerwca 1974 r.- Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz.U. 2019 poz. 1040),
  • Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. z 1997 r. nr 109, poz. 704).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – spełniające wymagania zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bhp,
  • aktualne szkolenie okresowe dla pracowników służby bhp,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z obszaru bhp,
  • umiejętności interpersonalne, rzetelność, systematyczność,
  • znajomość obsługi programów komputerowych tj. pakietu Microsoft Office (Word, Exel) oraz obsługi sprzętu biurowego.

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

Oferty prosimy przesłać do dnia 19.03.2020 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko inspektora/specjalisty ds. bhp” lub w formie papierowej z dopiskiem „nabór na stanowisko inspektora/specjalisty ds. bhp” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (pok. 205, 206)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 25.03.2020 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.