Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko TECHNIK – INFORMATYK 20.12.2021 12:52

MIEJSCE PRACY: Dziekanat Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ul. Żołnierska 49

OPIS STANOWISKA

  • administracja treściami w serwisie internetowym Wydziału Informatyki ZUT (WI ZUT),
  • rozwój serwisu internetowego WI ZUT,
  • rozwój istniejących oraz nowych aplikacji internetowych wspomagających pracę WI ZUT,
  • wsparcie administracji systemów Windows Server,
  • obsługa bieżąca użytkowników sieci WI.

WYMAGANIA

  • znajomość i umiejętność konfiguracji systemu Joomla CMS (mile widziana znajomość Wordpress oraz TYPO3),
  • znajomość technologii projektowania struktury i wyglądu stron internetowych HTML i CSS,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu projektowania responsywnego (Responsive Web Design),
  • znajomość i praktyczne doświadczenie w programowaniu w językach JavaScript i PHP (mile widziana znajomość języków Java i Python),
  • podstawowa znajomość interfejsu programistycznego (API) dla systemu Joomla CMS w zakresie tworzenia komponentów i wtyczek,
  • znajomość bazy danych MySQL oraz języka SQL,
  • podstawowa znajomość pakietów graficznych (Photoshop, CorelDraw, Gimp),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej i materiałów szkoleniowych,
  • znajomość systemów operacyjnych Windows Server w stopniu podstawowym (samodzielna instalacja systemu i konfiguracja).

WYMAGANE DOKUMENTY

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze ½ etatu, z możliwością zwiększenia do pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Oferty prosimy przesłać do dnia 31.12.2021 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na technika-informatyka lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na technika-informatyka” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 59 budynek WIMiM)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 05.01.2022 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.