Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko: STARSZY TECHNIK 07.10.2024 08:37

MIEJSCE PRACY: Wydział Informatyki, ul. Żołnierska 49 Szczecin

OPIS STANOWISKA

  • zarządzanie portalem WI ZUT,
  • projektowanie i implementacja aplikacji internetowych wspomagających realizowane procesy (dydaktyczny, badawczo-rozwojowy), w tym proces wyboru i zarządzania pracami dyplomowymi, egzaminami, udziału studentów w różnych inicjatywach wyjazdowych, grantowych, itp.,
  • opracowywanie aplikacji wspomagających władze WI w procesie zarządzania wydziałem,
  • wykonywanie systemów analiz i prezentacji wyników,
  • współpraca z działami WI w zakresie definiowania usług w portalu internetowym WI,
  • obsługa techniczna nowego Laboratorium Immersyjnych Systemów Symulacyjnych (nadzór nad sprawnością techniczną urządzeń, implementacja aplikacji wspomagających proces badawczy, wspomaganie procesu prezentacji symulatora immersyjnego przy okazji wydarzeń wydziałowych).

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe w zakresie informatyki,
  • znajomość Microsoft Office,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego
  • Znajomość technologii : PHP / Symfony / Joomla, C / C++ , QT, HTML / JavaScript / Typescript, Angular, Java / Spring Boot 3, SQL / PostgeSQL, C# / .NET / MAUI
  • Znajomość Python, Matlab,
  • umiejętność organizacji i zarządzania czasem pracy,
  • komunikatywność, rzetelność, sumienność i samodzielność

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu umowa na czas określony,
  • bezpłatny parking w centrum miasta,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:
  • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną na okres zatrudnienia,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 14.10.2024 r. drogą e-mailową na adres:
kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na Starszego Technika”) lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na Starszego Technika” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (budynek Rektoratu pok. 217C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 16.10.2024 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 17, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.