Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko specjalisty w zakresie informatyki 13.12.2022 10:05

MIEJSCE PRACY: Uczelniane Centrum Informatyki

70-363 Szczecin, ul Jagiellońska 20-21

OPIS STANOWISKA

  • wsparcie informatyczne pracowników Uczelni w obszarze systemów informatycznych służących do obsługi toku studiów, kwantyfikacji działalności naukowej itp.,
  • wykonywanie prac programistycznych z użyciem języka skryptowego VBA oraz SQL w celu przygotowania wydruków z systemu dziekanatowego,
  • wykonywanie innych drobnych prac programistycznych,
  • udział we wdrożeniach nowych systemów informatycznych.

WYMAGANIA

  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows,
  • znajomość języka VBA  SQL oraz relacyjnych baz danych,
  • znajomość pakietu biurowego MS Office,
  • gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów oraz ich wdrażania,
  • samodzielność w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów,
  • dobra organizacja i zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 31.12.2022 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko specjalisty w UCI” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na stanowisko specjalisty w UCI na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17 pok. 225 C

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 10.01.2023 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści: