Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko SPECJALISTA DS. PROMOCJI 08.03.2022 12:36

MIEJSCE PRACY: Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ul. Żołnierska 49

OPIS STANOWISKA

Pracownik zatrudniony na stanowisku będzie realizował zadania związane z marketingiem, komunikacją, budowaniem wizerunku, popularyzacją, współpracą instytucjonalną itp.

Zakres przypisanych zadań będzie obejmował w szczególności:

  • współpracę z Wydziałowym Zespołem ds. promocji, z Działem Promocji ZUT oraz z rzecznikiem prasowym ZUT,
  • planowanie, koordynowanie i przeprowadzanie działań, w tym przedsięwzięć reklamowych oraz wydarzeń akademickich i popularyzujących naukę, mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku Wydziału Informatyki, również w mediach społecznościowych,
  • planowanie i przeprowadzanie spotkań z młodzieżą,
  • przygotowywanie informacji (tekst i zdjęcia) na stronie www wydziału i w mediach społecznościowych,
  • przygotowywanie tekstów do materiałów promocyjnych.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegła znajomość narzędzi do przygotowywania prezentacji,
  • znajomość narzędzi do prowadzenia zdalnych spotkań,
  • obsługa programów graficznych i programów służących do retuszowania zdjęć
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność, komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej,
  • proaktywna postawa,
  • umiejętność samodzielnego organizowania czasu i stanowiska pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wyczucie estetyczne.

mile widziane:

  • znajomość rynku mediów,
  • mile widziany staż pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie zadań,
  • znajomość zasad składu i przygotowywania do druku reklam prasowych, folderów, ulotek, zaproszeń, plakatów i innych druków,
  • znajomość pakietów graficznych (Photoshop, CorelDraw, Gimp) umożliwiająca przygotowanie grafik na potrzeby mediów społecznościowych i prezentacji.

WYMAGANE DOKUMENTY

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Oferty prosimy przesłać do dnia 18.03.2022 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na specjalistę ds. promocji” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na specjalistę ds. promocji” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 59 budynek WIMiM)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 24.03.2022 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.