Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko SPECJALISTA – GRAFIK 02.01.2023 12:11

MIEJSCE PRACY: Biuro Promocji Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ul. Jagiellońska 20-21

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór nad poprawnym stosowaniem Systemu Identyfikacji Wizualnej ZUT (logotypy, godło, nazewnictwo),
  • opracowanie i aktualizacja księgi tagów, grafiki i kolorystyki używanych w Internecie (zarówno o kodach stron internetowych jak i w przekazach komunikacyjnych, w szczególności w mediach społecznościowych),
  • nadzór i tworzenie wzorów i szablonów dla pracowników i studentów ZUT (szablony prezentacji, broszury informacyjne, listowniki, wizytówki),
  • utworzenie i aktualizacja biblioteki mediów ZUT (w tym zdjęcia, grafiki, czcionki, plików video /intro, outro/) do wykorzystania przez pracowników i studentów ZUT,
  • opracowania graficzne wszystkich materiałów informacyjno-promocyjnych (na podstawie opracowanych przez inne sekcje lub działy materiałów merytorycznych) typu: informatory, ulotki, bannery, tablice zewnętrzne, systemy oznakowania wewnętrznego, kalendarze, listowniki, teczki, materiały promocyjne, broszury, okładki książek, materiały konferencyjne na wydarzenia ogólnouczelniane i naukowe,
  • przygotowanie SIWZ (specyfikacji istotnych warunków zamówienia) na materiały promocyjne, kalendarze, listowniki, teczki ofertowe oraz inne materiały na potrzeby uczelni,
  • nadzór nad wykorzystywaniem systemów wystawienniczych i promocyjnych uczelni.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • niezbędne doświadczenie zawodowe w zawodzie grafika w instytucji publicznej lub prywatnej (min. 3 lata),
  • portfolio ze zrealizowanymi pracami graficznymi,
  • umiejętność obsługi programów graficznych (Adobe Photoshop, Corel itp.), znajomość zasad formatowania grafik,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na prowadzenie swobodnej konwersacji i korespondencji,
  • silne zorientowanie na osiągniecie z góry zakładanych celów,
  • rzetelność i terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole.

WYMAGANE DOKUMENTY:

OFERUJEMY:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

    • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną na okres zatrudnienia,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich,

  • dostęp do platformy samodzielnej nauki języka angielskiego,
  • bezpłatny parking w centrum miasta.

Oferty prosimy przesłać do dnia 13.01.2023 r. drogą e-mailową na adres:

kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór specjalista-grafik” lub w formie papierowej z dopiskiem „nabór specjalista-grafik” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (budynek Rektoratu pok. 225C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 20.01.2023 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.