Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko SAMODZIELNY REFERENT 08.04.2022 07:55

MIEJSCE PRACY: Dziekanat Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ul. Sikorskiego 37

OPIS STANOWISKA

  • wsparcie informatyczne pracowników Wydziału w zakresie Uczelni XP i innych systemów informatycznych do obsługi toku studiów, kwantyfikacji działalności naukowej itp.,
  • zapewnienie prawidłowego działania infrastruktury informatycznej (sprzętowej i softwarowej) Dziekanatu WE oraz Wydziałowej Pracowni Komputerowej
  • wsparcie informatyczne władz Wydziału w zakresie zbierania, analizowania i przygotowywania danych dotyczących działalności WE,
  • współpraca z administracją centralną w zakresie przygotowywania i przesyłania danych do POLON-u,
  • obsługa informatyczna uroczystości wydziałowych i innych wydarzeń,
  • wykonywanie innych, związanych z obsługą techniczną Wydziału, obowiązków powierzonych przez bezpośredniego zwierzchnika.

WYMAGANIA

  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows,
  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych,
  • znajomość pakietu biurowego MS Office,
  • znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WAN),
  • umiejętność instalacji i konserwacji sprzętu komputerowego,
  • gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów oraz ich wdrażania,
  • samodzielność w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów,
  • dobra organizacja i zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 29.04.2022 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na sam. referenta WE” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na sam. referenta WE” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 59 budynek WIMiM)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 13.05.2022 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.