Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko REFERENT/STARSZY REFERENT 02.01.2023 11:50

MIEJSCE PRACY: Biuro Promocji Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ul. Jagiellońska 20-21

OPIS STANOWISKA:

  • umawianie wizyt w szkołach średnich,
  • tworzenie i nadzór nad wewnętrzną dokumentacją Biura Promocji (plany urlopowe, listy obecności itp.),
  • prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • zamawianie materiałów biurowych,
  • wypisywanie delegacji, prowadzenie rejestrów,
  • zamawianie transportu na potrzeby realizacji wyjazdowych działań promocyjnych,
  • nadzór na magazynem Biura Promocji: wydawanie materiałów, przyjmowanie materiałów, przenoszenie, układanie, rozkładanie systemów wystawienniczych oraz ich konserwacja, prowadzenie drobnych prac porządkowych,
  • inwentaryzacja i nadzór nad środkami trwałymi i majątkiem Biura Promocji,
  • realizacja wszelkich czynności administracyjno-biurowych wynikających z wewnętrznych aktów normatywnych uczelni.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie/wyższe,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • rzetelność i terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole.

WYMAGANE DOKUMENTY:

OFERUJEMY:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu (umowa na zastępstwo),
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

    • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną na okres zatrudnienia,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich,

  • dostęp do platformy samodzielnej nauki języka angielskiego,
  • bezpłatny parking w centrum miasta.

Oferty prosimy przesłać do dnia 13.01.2023 r. drogą e-mailową na adres:

kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referenta – Biuro Promocji” lub w formie papierowej z dopiskiem „nabór na referenta – Biuro Promocji” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (budynek Rektoratu pok. 225C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 20.01.2023 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.