Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko REFERENT/SAMODZIELNY REFERENT 19.02.2024 10:17

MIEJSCE PRACY: Dział Mobilności Międzynarodowej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA

  • prowadzenie rekrutacji cudzoziemców na studia, w tym:

    • obsługa elektronicznego systemu rekrutacyjnego,
    • obsługa kandydatów na studia,
    • weryfikacja dokumentów składanych przez kandydatów, w tym zagranicznych dokumentów o wykształceniu,
    • opracowywanie treści i wystawianie dokumentów związanych z rekrutacją.

  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi,
  • nadzór administracyjny nad cudzoziemcami studiującymi w Uczelni,
  • obsługa działań wynikających z umową ramową z NAWA – obsługa finansowa powiązanych mobilności, w tym studentów zagranicznych będących stypendystami RP,
  • składanie sprawozdań w ramach wykonywanych obowiązków,
  • współpraca z innymi jednostkami Uczelni.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata stażu pracy,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia,
  • praktyczna znajomość pakietu Office,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom minimum B1 – średniozaawansowany)
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • elastyczność i gotowość pracy pod presją czasu.

DODATKOWE ATUTY

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
  • doświadczenie pracy w środowisku międzynarodowym i/lub uczelni wyższej

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

    • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną
    • na okres zatrudnienia,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.

  • bezpłatny parking w centrum miasta.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 08.03.2024 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referent/sam. referenta DMM lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na referent/sam. referenta DMMna adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17 (pok. 225 C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 15.03.2024 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.