Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko: REFERENT DS. EKONOMICZNYCH 27.09.2022 09:59

MIEJSCE PRACY: Dział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, al. Piastów 17

OPIS STANOWISKA

  •  przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby władz uczelni,
  • przygotowywanie danych do sprawozdań GUS i resortowych,
  • współpraca z jednostkami merytorycznymi w zakresie procesów kontrolingowych.

 WYMAGANIA

  •  wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office ( w szczególności Exel),
  • znajomość zasad rachunkowości finansowej,
  • znajomość zasad analiz ekonomiczno-finansowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • komunikatywność,
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 07.10.2022 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referenta-ekonomiczny” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na referenta - ekonomiczny” na adres:

Dział Kadr

Aleja Piastów 17, (pok. 225C - Rektorat)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 12.10.2022 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.