Oferty pracy ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko referent badawczo-techniczny w ramach projektu: EUROfusion_WPUT_2023 15.09.2023 10:53

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO

REFERENT BADAWCZO-TECHNICZNY

w ramach projektu: EUROfusion_WPUT_2023

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki

Szczecin, al. Piastów 19

OPIS STANOWISKA:

Realizacja zadań badawczych przewidzianych w projekcie obejmująca m.in.:

·       wykonanie próbek do badań przepływowych, w tym w technologii druku 3D,

·       opracowanie modeli CAD elementów próbek wykonywanych w technologii druku 3D,

·       weryfikacja funkcjonowania modułów kontrolno-pomiarowych stanowiska do badania spadków ciśnień,

·       uczestnictwo w pomiarach oporu przepływu.

WYMAGANIA:

·         absolwent kierunku mechatronika,

·         doświadczenie w zakresie budowy stanowisk prototypowych, obsługi laboratoryjnego sprzętu pomiarowego, implementacji układów sterowania,

 ·        umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych oraz hydraulicznych,

·         biegła znajomość oprogramowania: Matlab, Matlab Simulink, Solidoworks, Solidworks Electrical potwierdzona certyfikatami/ lub referencjami zrealizowanych projektów badawczych,

·        znajomość jezyków programowania Matlab, C++

·        minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych,

·        dobra znajomość języka angielskiego,

·        doświadczenie w uczestniczeniu w projektach naukowych (min. 3 projekty naukowe),

·        autorstwo lub współautorstwo publikacji naukowych posiadających współczynnik IF (min. 1 publikacja),

·         dobra organizacja pracy laboratoryjnej, sumienność i systematyczność w prowadzeniu dokumentacji laboratoryjnej, umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

 ·         umowę pracę na czas określony (2 miesiące) w wymiarze 0.5 etatu,

WYMAGANE DOKUMENTY

 -         C.V. z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia,

-         kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Oferty prosimy przysyłać do dnia 29.09.2023 drogą e-mail na adres: monika.lewandowska@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując: EUROfusion – oferta)

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 03.10.2023 r.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybraną osobą.

Wszelkie pytania dotyczące oferty prosimy kierować na adres: monika.lewandowska@zut.edu.pl