Oferty pracy ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko REFERENT 20.01.2022 11:01

MIEJSCE PRACY: Dział Socjalny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Al. Piastów 48

OPIS STANOWISKA

  •  bezpośrednia praca z interesantami, pomoc przy wypełnianiu wniosków,
  • udzielanie informacji dotyczących ZFŚS osobiście, telefonicznie i mailowo,
  • organizacja, przyjmowanie, weryfikacja dokumentów, naliczanie i wprowadzanie do systemu wniosków o świadczenia socjalne zgodnie z ustawą i regulaminem ZFŚS,
  • przygotowywanie informacji dotyczących przyznawania dofinansowania dla pracowników, emerytów i rencistów ZUT oraz uprawnionych dzieci,
  • przygotowywanie informacji dotyczących niezbędnych dokumentów, terminów wypłat, wzorów wniosków,
  • przygotowywanie i prowadzenie zestawień, baz danych,
  • przygotowywanie list wypłat świadczeń, wydruków miesięcznych i rocznych oraz danych do sprawozdania i planu,
  • przygotowywanie i wysyłanie korespondencji (również mailowej) do uprawnionych,
  • współpraca z innymi działami oraz instytucjami.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • doświadczenie przy obsłudze interesantów mile widziane,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu i zaangażowanie,
  • obsługa komputera, znajomość pakietu Microsoft Office.

WYMAGANE DOKUMENTY

OFERUJEMY

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Oferty prosimy przesłać do dnia 18.02.2022 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referenta Socjalny lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na referenta Socjalny” na adres:

Dział Kadr

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

al. Piastów 19, (pok. 59 budynek WIMiM)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 25.02.2022 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.