Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko KIEROWNIK BIURA PRASOWEGO - RZECZNIK PRASOWY 17.04.2023 13:34

MIEJSCE PRACY: Biuro Prasowe Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ul. Jagiellońska 20-21

OPIS STANOWISKA

  • prezentowanie w mediach aktywności Uczelni w zakresie dydaktyki i badań naukowych,
  • redagowanie komentarzy, sprostowań, polemik itp., w związku z pojawiającymi się publikacjami na temat Uczelni,
  • organizowanie i prowadzenie konferencji prasowych oraz innych spotkań z dziennikarzami,
  • organizowanie spotkań kierownictwa Uczelni z dziennikarzami,
  • inicjowanie zdarzeń medialnych kreujących wizerunek Uczelni,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z przedstawicielami mediów oraz rzecznikami prasowymi innych uczelni,
  • koordynowanie informacji przekazywanych przez Uczelnię do publicznej wiadomości,
  • pozyskiwanie i wymiana informacji pomiędzy jednostkami organizacyjnymi Uczelni oraz instytucjami współpracującymi,
  • zapewnianie profesjonalnej, dostosowanej do oczekiwań potencjalnych grup odbiorców, aktualnej, ścisłej i atrakcyjnie przygotowanej informacji o Uczelni,
  • gromadzenie, aktualizacja i udostępnianie informacji o Uczelni zainteresowanym grupom odbiorców,
  • koordynowanie działalności informacyjnej w Uczelni,
  • pozyskiwanie i redagowanie informacji o Uczelni oraz ich upowszechnianie,
  • współredagowanie oraz stała aktualizacja strony internetowej,
  • gromadzenie dokumentacji historiograficznej i prasowej o Uczelni,
  • wytwarzanie i archiwizowanie materiałów fotograficznych i video,
  • reprezentowanie organizacji w stowarzyszeniach branżowych z dziedziny PR,
  • promowanie osiągnięć naukowych pracowników Uczelni,
  • popularyzacja ważnych wydarzeń w Uczelni.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w obszarze Public Relations,
  • doświadczenie w budowaniu relacji z mediami,
  • znajomość rynku mediów,
  • znajomość komunikacji naukowej,
  • umiejętność redagowania tekstów,
  • elokwencja,
  • umiejętność budowania przekazu i narracji,
  • obeznanie z kamerą,
  • pewność siebie,
  • odpowiednia dykcja,
  • dobra autoprezentacja i autentyczność,
  • znajomość obsługi komputera.

OFERUJEMY

  • umowę pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy,
  • pracę w Uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym,
  • przyjazną atmosferę,
  • pracę w profesjonalnym zespole.
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

    • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną na okres zatrudnienia,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich,

  • dostęp do platformy samodzielnej nauki języka angielskiego,
  • bezpłatny parking w centrum miasta.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 21.04.2023 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na kierownika BP – rzecznika prasowego”  lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na kierownika BP – rzecznika prasowegona adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17 pok. 225C

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 28.04.2023 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.