Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór NA STANOWISKO ADMINISTRACYJNE – DORADCA ZAWODOWY 26.10.2021 14:38

OPIS STANOWISKA

  • udzielenie pomocy w wyborze odpowiedniego zawodu i miejsca zatrudnienia,
  • udział w realizacji bilansów kompetencji osób zaangażowanych w działania projektu,
  • udzielanie informacji niezbędnych do podejmowania decyzji zawodowych w szczególności o ofercie uczelni, zawodach, rynku pracy oraz możliwościach szkolenia i dalszego kształcenia,
  • inicjowanie, organizowanie i prowadzenie indywidualnych porad zawodowych aktywizujących w zakresie pomocy w aktywnym poszukiwaniu pracy, zgodnie z wykształceniem i kierunkiem studiów uczestnika projektu,
  • pozyskanie informacji o sytuacji zawodowej uczestnika projektu, diagnozę jego potencjału i preferencji zawodowych, analizę informacji z uwzględnieniem jego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji, motywacji, uzdolnień, zainteresowań i predyspozycji zawodowych, sytuacji materialnej i sytuacji rodzinnej,
  • udzielanie porad indywidualnych w zakresie zakładania działalności gospodarczej (obejmujących m.in. kwestie prawne, pozyskiwania finansowania, ochrony własności intelektualnej i komercjalizacji wyników badań naukowych),
  • udzielanie porad indywidualnych oraz informacji zawodowej nt. rynku pracy, możliwości podnoszenia kompetencji i potwierdzania kwalifikacji.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym (preferowane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku: zarządzanie, prawo, psychologia, doradztwo zawodowe),
  • roczne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa zawodowego lub doradztwa w zakresie przedsiębiorczości (w ostatnich 5 latach), poświadczone odpowiednimi dokumentami,
  • aktualną wiedzę z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej oraz podstaw ochrony własności intelektualnej,
  • umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej.

OFERUJEMY

  • umowę pracę w wymiarze pełnego etatu, na czas określony,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • biuro w centrum Szczecina z łatwym dojazdem, bezpłatne miejsce parkingowe.

WYMAGANE DOKUMENTY

TERMIN I FORMA SKŁADANIA OFERT

Oferty prosimy przesłać do dnia 03.11.2021 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na stanowisko administracyjne – doradca zawodowy”).

Aplikacje, które wpłyną po ww. terminie oraz aplikacje niekompletne nie będą rozpatrywane.

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi: 8 listopada 2021 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.