Specjalista - korektor tekstu, redaktor serwisu WWW 13.01.2020 12:05

Uczelniane Centrum Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie poszukuje osoby do pracy na stanowisku specjalisty w pełnym wymiarze czasu pracy

Zakres zadań:

  • przygotowywanie/korektorowanie dokumentów pakietu Office pod kątem zgodności w wymogami WCAG 2.1
  • publikowanie dokumentów w serwisie WWW
  • tworzenie/redagowanie stron internetowych w systemie CMS

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
  • doświadczenie zawodowe w publikowaniu tekstów
  • znajomość przepisów ustawy o ochronie danych osobowych
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność skutecznego komunikowania się
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem
  • skrupulatność proceduralna
  • dokładność, zorientowanie na osiągnięcie celów
  • mile widziana znajomość zasad standardu WCAG
  • mile widziana znajomość HTML, CSS i JavaScript

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • spokojną miła atmosferę w pracy

Podania oraz CV należy wysyłać na adres: uci@zut.edu.pl lub bezpośrednio w pok 214, ul Jagiellońska 20-21 w Szczecinie w terminie do 10 lutego 2019 roku wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych według załączonego wzoru:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. EU L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych jest Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie z siedzibą przy al. Piastów 17, 70-310 Szczecin.

Prawa osób, których dane dotyczą.

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

  • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
  • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
  • prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
  • prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).
  • Dane udostępnione przez Panią/Pana będą udostępniane pracownikom działu HR, kadrze kierowniczej decydującej o zatrudnieniu oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa.

    Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

    Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowych.

    Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 m-cy, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 15 m-cy. W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje lub wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.