Oferty pracy ZUT

Oferta pracy na stanowisko samodzielny referent/ specjalista 13.06.2023 12:37

Dziekanat Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko SAMODZIELNY REFERENT/ SPECJALISTA

MIEJSCE PRACY: Dziekanat Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA

·        prowadzenie stałej, aktualnej ewidencji wydatków z poszczególnych jednostek organizacyjnych wydziału, w tym bieżąca kontrola kosztów wydziałowych we współpracy z kwesturą ZUT;

·        wystawianie faktur związanych z przychodami WBiHZ;

·        przygotowanie danych niezbędnych do sporządzenia raportów i sprawozdań z wykorzystania środków oraz wprowadzenie raportów do systemów informatycznych;

·        wykonywanie czynności windykacyjnych, zgodnie z obowiązującą Instrukcją windykacji wierzytelności w ZUT;

·        prowadzenie spraw finansowych dziekanatu w tym: przygotowanie wniosków do zamówień publicznych, ewidencja wydatków, opisywanie faktur, rozliczanie wyjazdów służbowych dziekana, prodziekanów oraz przewodniczącego rady dyscypliny;

·        sporządzanie umów oraz koordynacja dokumentacji księgowej związanej z przeprowadzaniem przewodu doktorskiego, postępowania habilitacyjnego lub postępowania o nadanie tytułu naukowego na zlecenie podmiotów zewnętrznych;

·        przygotowanie danych niezbędnych do sporządzenia przez Dział Nauki ZUT sprawozdania do GUS;

·        obsługa studiów doktoranckich;

·        przyjmowanie i opracowanie wniosków studentów o stypendium Rektora;

·        przygotowanie danych finansowych niezbędnych do sporządzenia sprawozdania rocznego dziekana;

·        przygotowanie danych niezbędnych do sporządzenia budżetu wydziału;

·        obsługa modułu monitorującego finanse wydziału;

·        obsługa programów i systemów komputerowych wykorzystywanych w pracy dziekanatu;

·        prowadzenie bieżącej korespondencji dotyczącej spraw wynikających z zakresu obowiązków;

·        aktualizacja strony internetowej w zakresie działania dziekanatu;

·        archiwizacja dokumentów wytworzonych w dziekanacie.

WYMAGANIA

·        wykształcenie ekonomiczne średnie lub wyższe;

·        umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

·        skrupulatność, zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywaniu zadań;

·        umiejętność pracy pod presją czasu;

·        umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów;

·        biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY

·      pracę w wymiarze pełnego etatu,

·      świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

- możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną

  na okres zatrudnienia,

- dofinansowanie do wypoczynku,

- dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,

- dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.

·      bezpłatny parking w centrum miasta.

WYMAGANE DOKUMENTY

-       szczegółowe CV (z uwzględnieniem wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia)

-       kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w załączeniu (format:  docx, rozmiar:  22 kB)

-       zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych w załączeniu (format:  docx, rozmiar:  18,58 kB)

Oferty prosimy przesłać do dnia 30.06.2023 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na sam. referenta WBiHZ” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na sam. referenta WBiHZ” na adres:

Dział Kadr

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

al. Piastów 17, (pok. 225 C)

 70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 07.07.2023 r. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie
z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.