Konkurs na stanowisko adiunkta w Katedrze Sztucznej Inteligencji i Matematyki Stosowanej Wydziału Informatyki ZUT 24.10.2019 14:14

Dziekan Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta dydaktycznego w Katedrze Inżynierii Oprogramowania

Kandydat winien spełniać wymagania określone w art. 113 oraz art. 116 w Ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668 ze zm.) oraz w Statucie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Wymagania

  • Stopień naukowy doktora nauk technicznych, doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu zajęć dydaktycznych i przygotowanie do pracy dydaktycznej zgodnej z profilem naukowym Katedry.
  • Bardzo dobra znajomość języków programowania: Java, C, C++, C#.
  • Bardzo dobra znajomość paradygmatów programowania w tym programowania zorientowanego obiektowo oraz programowania komponentowego i modułowego.
  • Bardzo dobra znajomość technologii i protokołów internetowych takich jak web serwisy i REST, języków internetowych (HTML, XML, JavaScript) oraz frameworków webowych w języku Java takich jak Spring Framework.
  • Znajomość inżynierii oprogramowania w tym umiejętność projektowania obiektowego z wykorzystaniem języka UML.

Zakres obowiązków

  • Realizacja powierzonych zajęć dydaktycznych.
  • Doskonalenie kompetencji dydaktycznych.
  • Udział w przedsięwzięciach organizacyjnych i dydaktycznych Katedry Inżynierii Oprogramowania i Wydziału Informatyki.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w projektach naukowych i dydaktycznych
  • Możliwość współpracy międzynarodowej

Kandydaci powinni złożyć następujące dokumenty:

  1. Podanie
  2. Życiorys
  3. Kwestionariusz osobowy,
  4. Odpis dyplomu doktora nauk technicznych,
  5. Wykaz dorobku dydaktycznego/zawodowego,
  6. Potwierdzenie znajomości języka polskiego (dotyczy obcokrajowców)
  7. Program zamierzeń kandydata na przyszłym stanowisku,
  8. Oświadczenie o gotowości podjęcia zatrudnienia w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie jako podstawowym miejscu pracy
  9. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).

Komplet dokumentów należy przesłać na adres:

Wydział Informatyki
Dziekanat –pok. 102,103
ul. Żołnierska 49
71-210 Szczecin
w terminie do 22.11.2019 r. do godz. 12.00.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30.11.2019 r.
Ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor Uczelni.
W ciągu 30 dni od dnia rozstrzygnięcia konkursu istnieje możliwość odbioru złożonych dokumentów. Po tym terminie nieodebrane dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.
Ogłaszający konkurs zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyboru kandydata.

Dziekan
dr hab. inż. Jerzy Pejaś