Dział Kadr ZUT w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora posiadającego uprawnienia elektryka 13.12.2019 08:17

MIEJSCE PRACY: Osiedle Studenckie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych, dozór urządzeń elektrycznych
  • nadzór nad właściwą eksploatacją sieci i urządzeń elektrycznych
  • pomiary i kontrola stanu instalacji elektrycznych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie podstawowe oraz co najmniej 2-letni staż pracy na stanowisku związanym z wykorzystaniem uprawnień elektryka
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznej

OFERUJEMY:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • pracę na terenie Domów Studenckich wchodzących w skład Osiedla Studenckiego
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

WYMAGANE DOKUMENTY

  • CV
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, nabyte kwalifikacje, doświadczenie zawodowe itp. (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w załączeniu
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych w załączeniu

Dokumenty proszę składać w zaklejonej kopercie z dopiskiem ,,nabór na konserwatora” w terminie do dnia 19 grudnia 2019 r. na adres: Dział Kadr, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, al. Piastów 17, 70-310 Szczecin lub osobiście Rektorat ZUT pokój 205 i 206, al. Piastów 17, Szczecin.

Informujemy, iż kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.