Archiwum ofert pracy ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: STARSZY PORTIER 1 osoba w wymiarze pełnego etatu oraz 2 osoby w wymiarze ½ etatu 25.05.2020 12:52

MIEJSCE PRACY: Akademicki Ośrodek Jeździecki

OPIS STANOWISKA

  • codzienne czyszczenie żłobów i poideł
  • utrzymanie czystości w stajni
  • przygotowanie posiłków i karmienie koni
  • wyprowadzanie/ sprowadzanie koni z padoków i karuzeli
  • sprowadzanie koni na jazdy konne
  • dbanie o czystość na terenie AOJ
  • wyrównywanie terenu padoków oraz ujeżdżalni
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny ogrodzeń padoków i ujeżdżalni, w tym pastucha elektrycznego
  • dozorowanie terenu AOJ
  • pomoc przy imprezach okolicznościowych i zawodach
  • inne prace zlecone przez Kierownika Ośrodka

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum podstawowe
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z pracą z końmi (ewentualnie z dużymi zwierzętami gospodarskimi), potwierdzone odpowiednimi referencjami.

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 10.06.2020 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „ nabór na starszego portiera”) lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na starszego portiera” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (pok. 205, 206)

 70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 19.06.2020 r. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.