Archiwum ofert pracy ZUT

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi poszukuje pracownika do realizacji zadań administracyjnych 31.01.2018 09:43

Stanowisko: samodzielny referent/specjalista ds. administracyjnych

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Główne obowiązki związane ze stanowiskiem pracy:

  • prowadzenie dokumentacji finansowej jednostki (wystawianie i  opisywanie faktur VAT,  wystawianie dokumentów finansowo-księgowych), sprawy bankowe,
  • zarządzanie dokumentami i korespondencją (dostarczanie i odbiór korespondencji z Kancelarii ZUT, dostarczanie dokumentów do jednostek ZUT),
  • sprawy kadrowe jednostki (grafiki pracy dozorców, plany urlopów pracowników, wykazy przepracowanych godzin, dokumentacja pracowników itp.),
  • dokonywanie zakupów i zamówień na potrzeby jednostki,
  • przyjmowanie zgłoszeń i rezerwacja pomieszczeń Ośrodka, nadzór nad realizacją,
  • organizacja zajęć dydaktycznych, spotkań, szkoleń, konferencji (zakupy materiałowe i spożywcze, organizacja cateringu, sprawy organizacyjne),
  • kontrola stanu wyposażenia Ośrodka,
  • sprawy związane z dzierżawcami na terenie Ośrodka (dokumentacja, kontakt, współpraca z windykatorem Uczelni).

Poszukujemy osoby:

  • zaangażowanej w wykonywaną pracę i dyspozycyjnej,
  • samodzielnej,
  • umiejącej pracować w zespole,
  • wskazane doświadczenie w zakresie prowadzenia dokumentacji finansowej lub kadrowej.

Wymagania konieczne:

  • samochód, prawo jazdy kat. B (samochód wykorzystywany do celów służbowych na zasadzie przyznanego ryczałtu)
  • książeczka Sanepidu (możliwe do uzupełnienia w trakcie pracy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) w wersji elektronicznej na adres: ostoja@zut.edu.pl