Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko SAMODZIELNY REFERENT/SPECJALISTA 15.01.2024 11:51

MIEJSCE PRACY: Dział Kadr Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, al. Piastów 17

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie w pełnym zakresie spraw osobowych grupy pracowników, w tym:

    • przygotowywanie umów o pracę, zaświadczeń, świadectw pracy oraz innych dokumentów wymaganych w okresie zatrudnienia,
    • prowadzenie akt osobowych,
    • ewidencja i kontrola wykorzystania urlopów wypoczynkowych oraz usprawiedliwionej nieobecności w pracy z innych tytułów,
    • obsługa programu kadrowego i programu Płatnik,
    • weryfikacja danych przekazywanych do systemu POL-on,
    • przygotowywanie sprawozdań i wykazów z danymi pracowników.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata stażu pracy na stanowisku związanym z obsługą kadrową,
  • dobra znajomość przepisów z obszaru prawa pracy,
  • mile widziana znajomość przepisów ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętności obsługi programów pakietu Office,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • zaangażowanie i inicjatywa własna w działaniu,
  • odpowiedzialność, dokładność

OFERUJEMY:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:
  • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną na okres zatrudnienia,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,
  • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich,
  • bezpłatny parking w centrum miasta.

WYMAGANE DOKUMENTY:

Oferty prosimy przesłać do dnia 09.02.2024 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na samodzielnego referenta/specjalistę – Dział Kadr” lub w formie papierowej z dopiskiem „nabór na samodzielnego referenta/specjalistę – Dział Kadr” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (budynek Rektoratu pok. 225C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 19.02.2024 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 17, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.