Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko KONSULTANTA SIECI ENTERPRISE EUROPE NETWORK / SPECJALISTY DS. KOMERCJALIZACJI 08.01.2024 14:41

MIEJSCE PRACY: Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ul. Jagiellońska 20-21

OBOWIĄZKI:

  • wspieranie lokalnych firm w pozyskiwaniu nowych partnerów handlowych, badawczych i technologicznych - poszukiwanie partnerów i możliwości rozwoju dla klientów RCIiTT, zarządzanie kontaktami zagranicznymi klientów w ramach działalności sieci Enterprise Europe Network (EEN),
  • świadczenie usług informacyjnych i doradczych (przez telefon, e-mail, na spotkaniach) firmom i naukowcom w zakresie usług RCIiTT, finansowania ze środków UE, praw własności intelektualnych i innych,
  • tworzenie analiz rynków zagranicznych, ocen pomysłów na biznes, wspieranie procesów internacjonalizacji,
  • współorganizacja i koordynacja spotkań B2B (takich, jak np. Industrial Bridge),
  • organizacja i przeprowadzanie specjalistycznych szkoleń,
  • identyfikacja wartościowych technologii, przygotowywanie ofert technologicznych i ich aktywna promocja w Polsce i na świecie, samodzielne przeprowadzanie procesów komercjalizacji (ze wsparciem na początkowym etapie),
  • szczegółowe raportowanie działań do kierownika / dyrektora w systemie CRM,
  • ewidencja i dokumentowanie prowadzonej działalności również w innych systemach informatycznych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (pożądane kierunki techniczne lub ekonomiczne),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy z lokalnymi MŚP i / lub naukowcami w zakresie usług doradczych lub co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży lub B2B / B2C,
  • zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office i G Suite,
  • bardzo dobra organizacja osobista i umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • wysoka dbałość o szczegóły (zwłaszcza w zakresie raportowania), umiejętności analityczne,
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i wystąpień publicznych,
  • motywacja, otwartość, umiejętność szybkiego uczenia się i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i osiągania zdefiniowanych wskaźników.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:

  • umiejętność posługiwania się językiem obcym innym niż język angielski,
  • doświadczenie z w dziedzinie finansowania przedsiębiorstw z funduszy UE.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu do czerwca 2025 r. (z 3-miesięcznym okresem próbnym) z możliwością przedłużenia,
  • stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej instytucji publicznej, jaką jest ZUT,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

    • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną na okres zatrudnienia,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich,

  • pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne i wspierające środowisko pracy, ciągły rozwój zawodowy,
  • zdobywanie nowych, ciekawych doświadczeń, dużą autonomię w działaniu,
  • krajowe i międzynarodowe podróże służbowe,
  • służbowy telefon komórkowy,
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Szczecina, z łatwym dojazdem (również środkami transportu publicznego) i bezpłatnym miejscem parkingowym,
  • dostęp do strefy socjalnej z aneksem kuchennym,
  • budynek przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

WYMAGANE DOKUMENTY:

Oferty prosimy przesyłać do dnia 21.01.2024 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na pracownika RCIiTT”) lub w formie papierowej (z dopiskiem ,,nabór na pracownika RCIiTT”) na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17 (pok. 225C budynek Rektoratu)

 70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do dnia 02.02.2024 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z kierownikiem działu Centrum Transferu Technologii RCIiTT, p. Krystyną Flak (e‑mail: krystyna.flak@zut.edu.pl, tel. 91 449 43 64).