Biuro Promocji Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty ds. promocji 18.10.2019 11:04

Pierwszeństwo będą mieli absolwenci ZUT w Szczecinie bądź Politechniki Szczecińskiej / Akademii Rolniczej w Szczecinie w tym obecni pracownicy uczelni.

OPIS STANOWISKA:

Osoba na stanowisku specjalisty (lub referenta) ds. promocji będzie odpowiedzialna za:

  • udział w targach edukacyjnych na terenie Szczecina jak również na terenie Polski (delegacje kilkudniowe)
  • udział w targach edukacyjnych poza granicami kraju (w szczególności na terenie Niemiec i Ukrainy)
  • udział w wydarzeniach promocyjnych w zakresie przygotowania i obsługi stanowiska wystawienniczego;
  • przygotowanie projektów graficznych dotyczących akcydensów informacyjnych, bannerów internetowych oraz obróbki zdjęć;
  • kontakt z kandydatami na studia (w języku polskim i angielskim) w celu promocji kierunków studiów;
  • współprowadzenie i redagowanie treści na profilach społecznościowych;
  • bieżącą pracę biura polegającą na organizowaniu wydarzeń promocyjnych typu dni otwarte, oraz innych skierowanych do i poza społeczność akademicką;
  • bieżącą pracę związaną z administracją biura polegającą na redagowaniu pism służbowych, prawidłowym używaniu dokumentów obowiązujących w uczelni, obsługiwaniu poczty kancelaryjnej oraz pomocy przy konfekcjonowaniu materiałów promocyjnych wraz z obsługą magazynu biura.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (pierwszeństwo będą mieli absolwenci ZUT w Szczecinie bądź Politechniki Szczecińskiej / Akademii Rolniczej w Szczecinie) w tym obecni pracownicy uczelni spełniający poniższe wymagania:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie oraz prezentację oferty edukacyjnej ZUT podczas spotkań bezpośrednich z obcokrajowcami oraz rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej;
  • dobra znajomość programów graficznych, w tym Adobe Photoshop, CorelDraw, Adobe Illustrator, oraz programów wspomagających tworzenie grafik typu Prezi, Canva;
  • znajomość zasad i prowadzenia profili w social media (szczególnie: Facebook, Instagram, Youtube);
  • prawo jazdy kategorii B;
  • dyspozycyjność i gotowość na częste wyjazdy w ramach delegacji służbowej.

Od kandydata/kandydatki oczekujemy również komunikatywności, wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • możliwość dalszego rozwoju, poprzez realizację działań statutowych biura oraz udział projektach europejskich;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poprzez udział w szkoleniach i konferencjach;
  • pracę w miłej atmosferze i bardzo dobrych warunkach lokalowych;
  • zapewnienie odpowiednich i profesjonalnych narzędzi pracy;
  • bardzo częsty kontakt z ludźmi, w każdym wieku zarówno z uczniami szkół podstawowych, poprzez licealistów, studentów oraz osoby które ukończyły edukację oraz seniorów.

SPOSÓB I TERMIN SKŁADANIA OFERT:

Oferty można złożyć w formie elektronicznej na adres: pr@zut.edu.pl, bądź w formie drukowanej przez kancelarię uczelni na adres: Biuro Promocji ZUT w Szczecinie, al. Piastów 17, 70-310 Szczecin

Termin składania ofert: 25.10.2019r.

Niezbędne dokumenty konkursowe: CV + list motywacyjny + podpisane oświadczenie o brzmieniu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji pracownika do Biura Promocji ZUT w Szczecinie.